Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
- TootjadRazer
- Mudel: RZ19-05050200-R3M1
- Saadavus: 5
-
55€
Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 515 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wired |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Streaming Microphone |
| Producer product name | Seiren V3 Mini |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Toote värv | Quartz |
| Traadita ühendus | No |
| Tundlikkus | -36 dB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





